• -8%
search

Кабачок Золотинка

1,19 $
1,09 $ Сохранить 8%
Heirloom / Open Pollinated
Количество

5g около 40 семян - обработанные. Сорт середньостиглий, вегетаційний період від сходів до стиглості 50-55 днів. Кущ компактний, висотою до 40см. Плоди масою до 1кг, жовто-оранжевого кольору, циліндричної форми, добре транспортуються та зберігаються. Шкірка щільна, гладенька. М’якуш кремовий, ніжний та соковитий, з підвищеним вмістом сухих речовин та каротину. Використовується для консервування та в домашній кулінарії. Золотисте забарвлення плоду при консервуванні зберігається. Упаковка семян и инструкция на английском языке.
201108

Характеристики

Цвет
Yellow
Species
Cucurbita pepo
Культура
Heirloom
Сорт
Genus
Cucurbita
Common Name
edible gourd
squash summer squash zucchini courgette
Package content
5g (approx. 40 seeds) - coated
courgette
5
chat Комментарии (0)
Еще нет отзывов.